Podziękowania - szpital w Białymstoku

Chcesz komuś podziękować?
Zrób to tutaj.
rynio46
PostyCOLON 5
RejestracjaCOLON 15 sty 2009, 14:33

Podziękowania - szpital w Białymstoku

Postautor: rynio46 » 12 mar 2009, 8:03

Bardzo chcę podziękować dr.Łukaszewiczowi z KL.1-szej chirurgii szpitala Uniwersyteckiego w Białymstoku, oraz pielęgniarce stomijnej pani Grażynie Majewskiej. Pacjent Ryszard Skalimowski

czekarp
PostyCOLON 85
RejestracjaCOLON 16 lis 2009, 10:24

Re: Podziękowania - szpital w Białymstoku

Postautor: czekarp » 20 gru 2009, 17:57

W tym miejscu pragnę wyrazić swoją wdzięczność personelowi II Kliniki Chirurgii Ogółnej i Gastroenterologicznej Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego w Białymstoku. Byłem pacjentem i tam przebyłem operację i okres pooperacyjny po usunięciu części jelita grubego i wyłonieniu kolostomii na stałe. Trafiłem tam po krótkim pobycie w oddziale gastrologicznym w efekcie konsultacji p.doc Kędry i onkologa. Cały zespół pod kierownictwem P.doc.Kędry zasługuje na pochwałę. Poczynając od doktora Bandurskiego, który wraz z dr Kuklinskim i dr Roszkowskim mnie operował przez kilka godzin - a nie była to operacja rutynowa.Pan doktor okazał mi bardzo wiele serca i zrozumienia. Jest on wyjątkowym człowiekiem, nie tylko lekarzem. Zespół pracujących tam pielęgniarek charakteryzuje się serdecznym, pełnym ciepła podejściem do pacjentów. Nikt nie jest pozostawiony sam sobie z cierpieniem. Nad każdym pochylają się ze zrozumieniem i troską. Pielęgniarka oddziałowa ,p.Teresa to ciepła, serdeczna osoba, która roztacza w okół siebie atmosferę spokoju, ciszy i opanowania. Nie byłbym w porządku, gdybym w tym miejscu zapomniał o p.Grażynie Majewskiej. To w dużej mierze dzięki niej, jej życzliwym , fachowym i cierpliwym wyjaśnieniom i pomocy niemożliwym byłoby moje funkcjonowanie w takim stopniu, jak to obecnie wygląda. Jest to osoba bez reszty oddana pacjentom. I chwała Bogu, że są tacy ludzie!
Czesław Karpowicz


Wróć do

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: 9 i 0 gości