DZIĘKUJĘ -BARDZO DZIĘKUJĘ

Chcesz komuś podziękować?
Zrób to tutaj.
sierotka
PostyCOLON 138
RejestracjaCOLON 22 lis 2011, 20:15

Re: DZIĘKUJĘ -BARDZO DZIĘKUJĘ

Postautor: sierotka » 22 kwie 2013, 5:37

[quote="r.blauciak"]Cieszę się że odnalazłem Was drodzy stomicy. Jestem stomikiem kolonoskopia od czerwca 2012r. Zaczynam mieć problemy z przepukliną okołostomijną ,mimo tego daję sobie radę.Obecnie przeszedłem radioterapię i chemioterapię . Po zakończeniu chemii dał znać o sobie jeden marker CEA. Mimo wszystko jestem dobrej myśli. Po prostu Jezu Ufam Tobie. Mam 61 lat i powtarzam sobie, że żyłem dwa razy szybciej. Więc rachunek jest prosty. Alleluja i do przodu.Pozdrawiam Wszystkich Bardzo Gorąco. :D Ptyś[/quot

Witaj miło Ciebie poznać ,szkoda ,że wiecej osób nie wie o tym forum.Pisz jak masz coś fajnego w danym dniu na myśli ;) nie koniecznie o chorobie.Pozdrawiam serdecznie :)

Marek
PostyCOLON 24
RejestracjaCOLON 26 paź 2009, 17:55

Re: DZIĘKUJĘ -BARDZO DZIĘKUJĘ

Postautor: Marek » 26 kwie 2013, 18:48

witam
byłem na spotkaniu nowej firmy u Nas w Polsce SALTS
dla mnie nic co by mnie odpowiadało a poza tym drogo
mają nowość w chronieniu podciekaniu kału pod worek
ale nie dla mnie bo mam stomiię owalną- a to tylko dla prawidłowej stomii.
mam sklep co nie ma kompa i biorę sprzęt i kosmetyki
jakie chcę -robię zapasy z kosmetyków.
W maju kontrola markerów itp. :D
pozdrawiam

valencja
PostyCOLON 36
RejestracjaCOLON 12 lut 2010, 10:04

Re: DZIĘKUJĘ -BARDZO DZIĘKUJĘ

Postautor: valencja » 27 kwie 2013, 18:41

Woreczki z Salts nie sa popularne,szeleszczace worki i sztywne plytki co nie trzymaja,zostawiaja klej na skorze.Nowosc to z Coloplastu woreczki Sen Sura MIO wspaniale,
specjalnie dla tych co sa przy tuszy,gdzie stomia umiejscowiona jest niewygodnie i oczywiscie dla tych co maja problemy z odklejaniem sie plytki.Woreczki Mio nie podgrzewa sie przed zalozeniem maja bardzo miekka dobrze przywierajaca i ukladajaca sie plytke.Sa jedno i dwuczesciowe.Ciesze sie Marek ze wszystko dobrze u ciebie i zycze nadal dobrych wynikow.

roxxanka89
PostyCOLON 31
RejestracjaCOLON 03 lut 2011, 15:38

Re: DZIĘKUJĘ -BARDZO DZIĘKUJĘ

Postautor: roxxanka89 » 28 kwie 2013, 21:29

witam jesli chodzi o woreczki z salts to sa take sobie nam nie pasuja akurat, ale jesli chodzi o sensura mio to jak dla mnie straszne badziejstwo jak załorzyłam corce to plytka strasznie spuchla tak jak bym kompała ją z tym woreczkiem no i odpadł w koncu, probowalam go akurat pod koniec wakacji ale pamietam ze nie bylo w tedy upału, czy ktos probowal je latem kiedy jest gorąco mysle ze bedzie podobnie ????
tez jak je zobaczylam pomyslalam sobie ze fajne i takie cienkie rozczarowanie i tyle.

jesli chodzi o inne produkty salts to pasta uszczelniajaca jest rewelacyjna do tej pory uzywalam pasty z convatec a ta z salts duzo lepsza nie rozpuszcza sie pod wplywem rzadkich tresci, szybko wysycha no i jest tansza kosztuje 45 zl polecam wyprobowac. jedyny minus to opadowanie takie nie fajne jak z pasty coloplast takie metalowe czy cos.

co do stomii owalnej polecam pierscienie plastyczne kosztuja 7 zł forumuja sie jak plastelina
http://salts.pl/produkty/rozwiazywanie- ... ble-seals/
ja zakladam te kuleczko na stomie bez rozciągania czy formowania sama sie dopasowuje i naklejam plytke przytrzymuje przez chwile i jestem zadowolona pierscien dosc mocno sie klei do skory i plytki no i tez duzo wolniej sie rozpuszcza jak tradycyjne pasty uszczelniajace,
tyle ze przy odparzeniach lepsza bedzie tradycyjna pasta uszczelniajaca bo ma wlasciwosci gojące.
pierscienie sa refundowane i mozna zadzwonic po probki

pozdrawiam


Wróć do

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: 10 i 0 gości