potrzebne worki dla mamy

Masz za mało worków stomijnych?
A może masz za dużo i chcesz je komuś odstąpić?

Daj tu swoje OGłOSZENIE
renataeko
PostyCOLON 3
RejestracjaCOLON 10 paź 2010, 11:17

potrzebne worki dla mamy

Postautor: renataeko » 10 paź 2010, 11:41

[color=#FF0000]Czy jakaś "dobra duszyczka" ma do odstąpienia worki stomije? Mama ma kolostomię i używa worków otwartych ConvaTec na zapięcie. Niestety, to co refunduje NFZ nie wystarcza na kwartał. Mama ma przepuklinę i często musi zmieniać worki 2 razy dziennie. LIMIT NIE WYSTARCZA!!!! Jeżeli znajdzie sie osoba, która ma worki otwarte innej firmy też będę wdzięczna za każdą ilość. Ureguluję wszelkie koszty związane z przesyłką, a osobie, która chce sprzedać worki ureguluję należność.
Proszę o kotakt renataeko@tlen.pl
tel 888 905 006
Potrzebująca ze Słupska

zawira
PostyCOLON 50
RejestracjaCOLON 30 maja 2010, 14:20

Re: potrzebne worki dla mamy

Postautor: zawira » 10 paź 2010, 18:06

renataeko piszeColon[color=#FF0000]Czy jakaś "dobra duszyczka" ma do odstąpienia worki stomije? Mama ma kolostomię i używa worków otwartych ConvaTec na zapięcie. Niestety, to co refunduje NFZ nie wystarcza na kwartał. Mama ma przepuklinę i często musi zmieniać worki 2 razy dziennie. LIMIT NIE WYSTARCZA!!!! Jeżeli znajdzie sie osoba, która ma worki otwarte innej firmy też będę wdzięczna za każdą ilość. Ureguluję wszelkie koszty związane z przesyłką, a osobie, która chce sprzedać worki ureguluję należność.
Proszę o kotakt renataeko@tlen.pl
tel 888 905 006
Potrzebująca ze Słupska


Mam pytanie- jaki rozmiar woreczków potrzebujesz dla Mamy ? Mam troszkę kupionych wcześniej i jeżeli jest taka potrzeba- chętnie pomogę przekazując je Twojej Mamie za darmo !, bez żadnych zobowiązań i opłat . Tylko o jaki rozmiar woreczków chodzi ?

A tak na marginesie - piszesz, że osobie, która chce sprzedać worki uregulujesz należność . Po co , skoro możesz sama dokupić woreczki w sklepie w którym się zaopatrujesz - ja tak robię jeśli tylko zabraknie nam worków , płytek, past itp. Jeżeli nie mam czasu by dojechać do sklepu ,dzwonię lub wysyłam prośbę na e-mail l , piszę czego potrzebuję, a pracownicy przesyłają mi poczta kurierską zamówione akcesoria , za które płacę przelewem lub uiszczam opłatę na poczcie .

Pozdrawiam

renataeko
PostyCOLON 3
RejestracjaCOLON 10 paź 2010, 11:17

Re: potrzebne worki dla mamy

Postautor: renataeko » 14 paź 2010, 11:33

Niestety w mojej miejscowości nie ma możliwości kupienia worków z tzw. wolnej ręki. Pytałam oczywiście, czy jest możłiwość dokupienia, gdyby brakowałao. Uzyskałam odpowiedź negatywną. Sklepy nie prowadzą takiej sprzedaży. Jeżeli jest taka możliwość to poproszę o adres sklepu, który prowadzi taka sprzedaż.
Mama używa Esteem ileo 20 mm lub Stomadress ileo plus 19 mm.
Pozdrawiam

zawira
PostyCOLON 50
RejestracjaCOLON 30 maja 2010, 14:20

Re: potrzebne worki dla mamy

Postautor: zawira » 14 paź 2010, 15:50

Odpisałam na e-mail. Pozdrawiam cieplutko
Obrazek

czekarp
PostyCOLON 85
RejestracjaCOLON 16 lis 2009, 10:24

Re: potrzebne worki dla mamy

Postautor: czekarp » 15 paź 2010, 7:16

worki możesz zamówic telefonicznie w firmie convaTek 0-800 120 093 ,jesli suma zamówienia przekracza 100 zł to za przesłykę nie płacisz, pozatym masz cenę bez marży.radzę też spróbowac dwuczęściowego sprzęty tej firmy ,przyklejając płytkę można nierówności skóry wypełnic pastą stomijną , jak masz możliwości to poproś pielęgniarkę stomijną a pomoc , ja tak robie ze pod płytkę podklejam w miejsca nierówności kawałki pierścienia firmy (dansac) natomiast inny sprzęt to convaTeku.

zawira
PostyCOLON 50
RejestracjaCOLON 30 maja 2010, 14:20

Re: potrzebne worki dla mamy

Postautor: zawira » 15 paź 2010, 13:52

czekarp piszeColonworki możesz zamówic telefonicznie w firmie convaTek 0-800 120 093 ,jesli suma zamówienia przekracza 100 zł to za przesłykę nie płacisz, pozatym masz cenę bez marży.radzę też spróbowac dwuczęściowego sprzęty tej firmy ,przyklejając płytkę można nierówności skóry wypełnic pastą stomijną , jak masz możliwości to poproś pielęgniarkę stomijną a pomoc , ja tak robie ze pod płytkę podklejam w miejsca nierówności kawałki pierścienia firmy (dansac) natomiast inny sprzęt to convaTeku.


Mam pytanie - czy to chodzi o te pierścienie?Obrazek i czy pasują one pod każdą płytkę?

czekarp
PostyCOLON 85
RejestracjaCOLON 16 lis 2009, 10:24

Re: potrzebne worki dla mamy

Postautor: czekarp » 16 paź 2010, 7:07

tak to te pierścienie. pasują do płytki plastcznej sr. zewnetznej 45. ja do każdej płytki dodaje 1/3 pierscienia .krawędzie po cięciu palcami zmnieszam i wyrównuję pasta stomijna aby były w miare równe i nie miały krawędzi , to robie zwilzonm oalcem aby pasta dobrze sie rozprowadzała.

czekarp
PostyCOLON 85
RejestracjaCOLON 16 lis 2009, 10:24

Re: potrzebne worki dla mamy

Postautor: czekarp » 16 paź 2010, 7:09

nie wiem czy pod kazdą srednicę płytek byc może są o różnych rozmiarach.


Wróć do

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: 188 i 0 gości