[POTRZEBUJE] Potrzebuję płytek i worków (ConvaTec)

Masz za mało worków stomijnych?
A może masz za dużo i chcesz je komuś odstąpić?

Daj tu swoje OGłOSZENIE
ela1958
PostyCOLON 1
RejestracjaCOLON 19 lis 2010, 15:09

[POTRZEBUJE] Potrzebuję płytek i worków (ConvaTec)

Postautor: ela1958 » 19 lis 2010, 15:29

Witam wszystkich stomików (i nie stmików również):) Jak większość osób tu piszących jestem w potrzebie. Mam kolostomię od 16 lat. Zwracam się do wszystkich życzliwych osób o pomoc. Czy może ktoś z Państwa posiada zbędny sprzęt stomijny firmy ConvaTec a dokładniej chodzi mi o płytki Duoflex rozmiar 57mm oraz woreczki do tych płytek (również Duoflex rozmiar 57mm)? Jak wiadomo sprzęt ten jest dość drogi i nie bardzo mnie stać na częste dokupowanie go. Limit z NFZ tez niestety nie wystarcza wiec to zmusiło mnie do poszukiwania pomocy:(:(Jeśli więc ktoś z Państwa będzie miał możliwość odstąpienia tego sprzętu będę bardzo wdzięczna. Bardzo pomocna będzie mi również informacja dotycząca tego gdzie jeszcze można uzyskać tego typu pomoc. Osoby chętne do pomocy lub udzielenia jakiejkolwiek informacji na ten temat bardzo proszę o kontakt: ela1958@onet.pl
Bardzo serdecznie Wszystkich pozdrawiam i z góry dziękuję za jakąkolwiek pomoc:):)

P.S. W sytuacjach awaryjnych(kiedy brakuje mi sprzętu firmy ConvaTec) używam również sprzętu innych firm o rozmiarach odpowiadających temu z ConvaTec-u, tak więc bardzo chętnie przyjmę również sprzęt z innej firmy(np. Coloplast)

Wróć do

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: 175 i 0 gości