[POTRZEBUJE] pilnie potrzebne worki

Masz za mało worków stomijnych?
A może masz za dużo i chcesz je komuś odstąpić?

Daj tu swoje OGłOSZENIE
agnieszkaZ
PostyCOLON 6
RejestracjaCOLON 21 sty 2011, 6:53

[POTRZEBUJE] pilnie potrzebne worki

Postautor: agnieszkaZ » 21 sty 2011, 7:03

Witam wszystkich. Pilnie potrzebowałabym worków ileostomijnych(najlepiej do wycięcia). Mam dość poważny stan zapakny skóry,przez co musze kilka razy dziennie zmieniać worki,a to co zapewnia nam fundusz jest niewystarczające.Bardzo proszę o pomoc.
Moj adres meil-owy: azjawi@interia.pl
Pozdrawiam

justa33
PostyCOLON 12
RejestracjaCOLON 13 lis 2009, 14:46

Re: pilnie potrzebne worki

Postautor: justa33 » 01 lut 2011, 9:54

:D
Ostatnio zmieniony justa33 przez 1, łącznie zmieniany 3 razy

staniew
PostyCOLON 17
RejestracjaCOLON 04 lis 2010, 17:16
LokalizacjaCOLON Warszawa
CONTACTCOLON

Re: pilnie potrzebne worki

Postautor: staniew » 02 lut 2011, 0:39

justa33 piszeColonNie masz takiej potrzeby aby dać ci worki bo ja ci wysłałam na ten adres co dostałam i co wróciły z powrotem.Musiałam zapłacić podwójnie.Jakieś oszustwo.Nie podoba mi się to.Człowiek chce pomóc a staje się oszukany.Nie warto pomagać.

weź poprawkę na pocztę czy kuriera to dla nich zarobek.Miałem kiedyś awizo z wpisem nikogo nie było w domu godź 16:10 a ze skrzynki było wyjęte o 15:55 :lol:
Lecz ci,którzy ufają Panu,nabierają siły, wzbijają się w górę na skrzydłach jak orły,
biegną,a nie mdleją, idą ,a nie ustają.

agnieszkaZ
PostyCOLON 6
RejestracjaCOLON 21 sty 2011, 6:53

Re: [POTRZEBUJE] pilnie potrzebne worki

Postautor: agnieszkaZ » 04 lut 2011, 0:14

Staniew, wielkie dzięki za wsparcie :) Ja miałam podobną sytucję do Twojej. Zeszłam do skrzynki, mijam się z listonoszem-który dopiero wchodzi do bloku(jeszcze sama otwieram mu drzwi,aby było zabawniej), paczka na którą czekam znajduje u niego pod pachą, a on na bezczelnego wypisuje mi awizo i wrzuca do skrzynki. Na moje zdumienie i pytanie czemu nie dostarcza mi paczki tylko wypisuje kwitek, z uśmiechem i sarkazmem w głosie stwierdza: "przeciez nie ma pani w domu, bo stoi pani tutaj" dosłownie ręce mi opadły.
Sprawa z justa33 została już wyjaśniona, wszystko jest ok.
Skorzystam jeszcze z okazji i chciałam podziękowac Wam wszystkim za okazaną pomoc. Dzięki Wam mogę już spać spokojnie. JESZCZE RAZ WIELKIE DZIEKUJE

justa33
PostyCOLON 12
RejestracjaCOLON 13 lis 2009, 14:46

Re: [POTRZEBUJE] pilnie potrzebne worki

Postautor: justa33 » 04 lut 2011, 9:17

Tak wszystko już ok.Po prostu zastała pomyłka w przesyłce.Jeszcze raz przepraszam.Zapomnijmy o sprawie.


Wróć do

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: 177 i 0 gości