nieaktualne

Masz za mało worków stomijnych?
A może masz za dużo i chcesz je komuś odstąpić?

Daj tu swoje OGłOSZENIE
isiaa
PostyCOLON 9
RejestracjaCOLON 01 lis 2010, 21:29

Re: pasta+worki na stomię wklęsłą/POSZUKIWANE!!

Postautor: isiaa » 24 lip 2011, 8:10

-
Ostatnio zmieniony isiaa przez 1, łącznie zmieniany 5 razy

zawira
PostyCOLON 50
RejestracjaCOLON 30 maja 2010, 14:20

Re: pasta+worki na stomię wklęsłą/POSZUKIWANE!!

Postautor: zawira » 24 lip 2011, 10:29

Isiuniu wysyłam dwie pasty w poniedziałek rano . Niech Ci służa. pozdrawiam

isiaa
PostyCOLON 9
RejestracjaCOLON 01 lis 2010, 21:29

Re: pasta+worki na stomię wklęsłą/POSZUKIWANE!!

Postautor: isiaa » 03 sie 2011, 6:40

-
Ostatnio zmieniony isiaa przez 1, łącznie zmieniany 5 razy

zawira
PostyCOLON 50
RejestracjaCOLON 30 maja 2010, 14:20

Re: pasta+worki na stomię wklęsłą/POSZUKIWANE!!

Postautor: zawira » 14 sie 2011, 13:14

isiaa piszeColonzawira :D narazie nie dotarły, czekam cierpliwie
isia



Isiu przepraszam za zwłokę. Pasty nie dotarły ponieważ dopiero wczoraj wróciłam ze szpitala . I mnie tez choróbstwo dorwało-niestety :evil: Ale pamiętaj i wyślę. Jeszcze raz przepraszam za zwłokę

isiaa
PostyCOLON 9
RejestracjaCOLON 01 lis 2010, 21:29

Re: pasta+worki na stomię wklęsłą/POSZUKIWANE!!

Postautor: isiaa » 30 paź 2011, 13:00

-
Ostatnio zmieniony isiaa przez 1, łącznie zmieniany 5 razy

isiaa
PostyCOLON 9
RejestracjaCOLON 01 lis 2010, 21:29

Re: pasta+worki na stomię wklęsłą/POSZUKIWANE!!

Postautor: isiaa » 30 paź 2011, 13:03

-
Ostatnio zmieniony isiaa przez 3, łącznie zmieniany 5 razy

zawira
PostyCOLON 50
RejestracjaCOLON 30 maja 2010, 14:20

Re: pasta+worki na stomię wklęsłą/POSZUKIWANE!!

Postautor: zawira » 30 paź 2011, 14:31

isiaa piszeColonkukułeczka i zawira - nie obiecujcie, jesli nie macie mozliwosci pomocy, to poprostu nie deklarujcie jej... OK?!


Witaj Isiu serdecznie.

Wybacz, że po raz pierwszy w życiu zawiodłam i nie spełniłam obietnicy . Za pierwszym razem naprawdę wysłałam i koperta z zawartością wróciłam do mnie z powrotem. Miałam wysłać po raz drugi , ale nikt z nas nie wie co go czeka jutro .... nie będę pisać szczegółowo dlaczego nie spełniłam obietnicy - wiedz jedno , moje życie wywróciło się do góry nogami ...gdy tylko dojdę troszkę do siebie podeslę Ci te obiecane pasty . O jedno Cię proszę - nie miej do mnie zalu , ani do mnie ani też do kukułeczki . z tego co wiem Ona naprawdę sie stara i niesie pomoc potrzebujacym najlepiej jak potrafi .

A na Forum , ani tez na ludzi z Forum nie masz co się obrażać. I co najwazniejsze- nie trać wiary w ludzi !!!

javes
PostyCOLON 347
RejestracjaCOLON 26 lis 2007, 20:11

Re: pasta+worki na stomię wklęsłą/POSZUKIWANE!!

Postautor: javes » 31 paź 2011, 21:50

Od kilku lat staramy się na portalu Stomia-Stomicy, nieść pomoc w miarę swoich możliwości.
Wszyscy z nas, którzy starają się odpowiadać na pytania, pomagać rozwiązać problemy związane ze stomią, wysyłają innym (często na własny koszt) przesyłki wierzą, że gdzieś w Polsce jest inna osoba, którą możemy wesprzeć i pomóc.
Ale czasami osoby oczekujące pomocy, zapominają o tym, że pomagają im inni STOMICY, którzy również mają problemy i to nie tylko zdrowotne. Nie miejmy do siebie pretensji o to, że któryś z nas "nawalił", że nie spełnił obietnicy.
Niestety, czasami tak wychodzi...
Ktoś nazwał nas ładnie: "internetowymi WOLONTARIUSZAMI". Wyraził w ten sposób głęboki szacunek dla nas za to co robimy na FORUM.
Miejmy więc do siebie SZACUNEK za to, że po mimo różnych dolegliwości, stać nas na pomoc inny...

javes

kukuleczka7
PostyCOLON 197
RejestracjaCOLON 14 lut 2010, 21:09

Re: pasta+worki na stomię wklęsłą/POSZUKIWANE!!

Postautor: kukuleczka7 » 02 lis 2011, 8:12

Witaj, isiuu, wielorybku itd.
Niepotrzebnie wylewasz żółć na foru i dołujesz nowych stomików. Zawira i javes maja rację,Nie rób sobie obciachu na Forum, bo tylko wszystkim czytającym zaszkodzisz. Nikt juz nie poratowałby cię drogim i nie spadającym z nieba sprzętem. Do pomocy innym nikt nas nie zmusza robimy to z własnej wolnej woli. :)
Ja ci napisałam,że na przesyłkę musisz poczekać. Myślałam,że zrozumiesz ,że nie da sie przyspieszyć umierania, a sprzęt w twoim rozmiarze mogę od rodziny pozyskać tylko w spadku po stomiku. Nie moge nachodzić rodziny w załobie ,bo Tobie nie wystarcza limit. Zastanów sie jak inni robia zapasy? Po co inni zabiegają, by już zbędny "aniołom" sprzęt trafiał do potrzebujących a nie do handlarzy? :idea: :cry:
Można na Allegro trafić coś tanio, albo zostac oszukanym. Ty nie ryzykujesz, za sprzęt wiesz (jak drogi) nic nie płacisz, a jeszcze obrzucasz błotem wolontariuszy. Wiecej pokory issiu. I przy okazji zaduszek wspomnij zmarłych stomików, dzięki którym Ty dziś masz sprzęt. :cry: :P
Nie jesteś sama na świecie choc byś chciała. Nadal o Tobie pamiętam, ale okresliłaś jasno co ci potrzebne. Na tą chwilę tego sprzętu nie wyrwę choremu w stanie terminalnym, choc złożył deklarację. Więc proś innych , powodzenia. :P
kukuleczka7


Wróć do

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: 177 i 0 gości