[MAM] Oddam worki coloplast

Masz za mało worków stomijnych?
A może masz za dużo i chcesz je komuś odstąpić?

Daj tu swoje OGłOSZENIE
ulszewska
PostyCOLON 4
RejestracjaCOLON 16 cze 2011, 20:37

[MAM] Oddam worki coloplast

Postautor: ulszewska » 02 gru 2011, 10:30

Witam !
Oddam płytki i worki do stomi płaskich i wklęsłych 60 .Posiadam też trochę kosmetyków które chętnie oddam potrzebującym osobom.

kukuleczka7
PostyCOLON 197
RejestracjaCOLON 14 lut 2010, 21:09

Re: Oddam worki coloplast

Postautor: kukuleczka7 » 02 gru 2011, 18:13

witaj,
Napisz do roksanka18@o2.pl lub PW na roxxanka89 na forum.Bardzo im potrzebny sprzęt dla dziecka O MAŁYM OTWORKU I WKLĘSŁE PŁYTKI. Proszę pomóż.

sierotka
PostyCOLON 138
RejestracjaCOLON 22 lis 2011, 20:15

Re: Oddam worki coloplast

Postautor: sierotka » 02 gru 2011, 18:54

kukuleczka7 piszeColonwitaj,
Napisz do roksanka18@o2.pl lub PW na roxxanka89 na forum.Bardzo im potrzebny sprzęt dla dziecka O MAŁYM OTWORKU I WKLĘSŁE PŁYTKI. Proszę pomóż.


Witaj :) kukuleczka7 masz cudne serduszko pozdrawiam Ciebie gorąco :) :) :)

roxxanka89
PostyCOLON 31
RejestracjaCOLON 03 lut 2011, 15:38

Re: Oddam worki coloplast

Postautor: roxxanka89 » 02 gru 2011, 21:09

niestety płytki 2 czesciowe trzymaja sie tylko kilka godzin tyle samo co jednoczesciowe woreczki i przez nie mała nie może dobrze usiąść bo są duże. na noc tez sie nie sprawdzają również takie kiedyś kupiłam i dostałam a później oddałam.

dziękuję za pamięć o mnie nadal nie mam woreczków dzisiaj kupilam na allegro convatec ileo pediatryczne 15 szt mam nadzieje ze wystarcza mi na tydzien a pozniej wybiore zaopatrzenie na styczen pozniej do nfz po nowa karte ide
czy ktos spotkal sie z takim przypadkiem ze kolostomie koncowa mozna bylo zamienic na ileo czy mozna to załatwić z lekarzem ? zawsze to kilka woreczkow wiecej dla nas.

pozdrawiam serdecznie

joanna0207
PostyCOLON 10
RejestracjaCOLON 18 lut 2010, 6:32

Re: [MAM] Oddam worki coloplast

Postautor: joanna0207 » 03 lut 2012, 18:32

witam ,
czy ktos spotkal sie z takim przypadkiem ze kolostomie koncowa mozna bylo zamienic na ileo czy mozna to załatwić z lekarzem ? zawsze to kilka woreczkow wiecej dla nas.
też mnie interesuje ten temat?
moze ktoś coś poradzić??

Czy ogłoszenie o sprzęcie jest aktualne? jestem zainteresowana sprzętem dla dziecka
pozdrawiam


Wróć do

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: 16 i 0 gości