Jestem z Płocka

Stomicy dla stomików
javes
PostyCOLON 347
RejestracjaCOLON 26 lis 2007, 20:11

Jestem z Płocka

Postautor: javes » 04 sie 2011, 15:56

Witam serdecznie.
Jestem z Płocka, szukam przyjaciół. Byłem u nas na jednym zebraniu,ale nie mogłem nawiązać znajomości.Ludzie byli strasznie zamknięci.Nawet nie mogłem uzyskać jakichkolwiek informacji. Jestem stomikiem od tego roku.Mam tez problem z workami.Odklejają mi się,co za tym idzie zawsze mi brakuje.Proszę o radę.
Pozdrawiam serdecznie.
Stanisław

kukuleczka7
PostyCOLON 197
RejestracjaCOLON 14 lut 2010, 21:09

Re: Jestem z Płocka

Postautor: kukuleczka7 » 04 sie 2011, 20:15

Witaj,
jestem z Radomia. U nas co miesiąc w "ILE KOLORU" uzyskasz pomoc od starszych stomików, jest wesoło , nie ma tematów tabu. Mozna tez skorzystać ze zgromadzonego przez nas nadmiaru sprzętu. Osobom zamiejscowym pomagamy w zakwaterowaniu na noc ( tanie schronisko w centrum). Wiecej info na PW lub ilekoloru@gmail.com.
Pozdrawiam. Twoje zadowolenie ze stomii jest naszym wyzwaniem.

witszu
PostyCOLON 18
RejestracjaCOLON 22 cze 2009, 13:19

Re: Jestem z Płocka

Postautor: witszu » 27 paź 2011, 11:50

javes piszeColonWitam serdecznie.
Jestem z Płocka, szukam przyjaciół. Byłem u nas na jednym zebraniu,ale nie mogłem nawiązać znajomości.Ludzie byli strasznie zamknięci.Nawet nie mogłem uzyskać jakichkolwiek informacji. Jestem stomikiem od tego roku.Mam tez problem z workami.Odklejają mi się,co za tym idzie zawsze mi brakuje.Proszę o radę.
Pozdrawiam serdecznie.
Stanisław

Witam ! :D Moze z doświadczenia....miejsce wokół stomii polecam dobrze i dokładnie umyc szarym mydlem. Przed naklejeniem woreczka dokładnie osuszyć a nastęonie posmarować zielonym gazikiem ConvaTeku . Dopiero wtedy przykleic woreczek. Poniewaz też mam problem z częstym odklejaniem , dodatkowo przylepiec woreczka wokól dodatkowo oklejam plastrem. Wreczki lepiej i dłużej trzymają...nawet do trzech dni jeden.
Pozdrawiam
W. Szuba

elta
PostyCOLON 10
RejestracjaCOLON 28 paź 2011, 1:25

Re: Jestem z Płocka

Postautor: elta » 28 paź 2011, 1:38

Witam. Mam już duże doświadczenie ze stomią. Chętnie mogę służyć radą. Mąż od roku jest stomikem i nie mamy już problemu odklejających się worków, czy przyklejania dodatkowego czymkolwiek. Najważniejsze dobrać odpowiedni sprzęt, do tego codzienna pielęgnacja i naprawdę można w miarę normalnie żyć. Ja z mężem przerabiałam już wszystkie rodzaje płytek dwu częściowych i worków samoprzylepnych wszystkich firm dostępnych na na naszym rynku. Pracujemy na dwóch rodzajach płytek dwuczęściowych dwóch firm ,które są niezawodne . Jeżeli ktoś jest zainteresowany służę pomocą.


Wróć do

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: 15 i 0 gości