CO SIĘ U WAS ZMIENIŁO NA LEPSZE? GDZIE JESTEŚCIE?

Chcesz napisać o sobie..?
sierotka
PostyCOLON 138
RejestracjaCOLON 22 lis 2011, 20:15

CO SIĘ U WAS ZMIENIŁO NA LEPSZE? GDZIE JESTEŚCIE?

Postautor: sierotka » 22 lut 2012, 15:30

Przeczytałam wszystkie wpisy na tym forum i tak się zastanawiam,niektóre osoby były na forum w roku 2008 ,co się teraz u nich dzieje? Niektórzy byli załamani,inni w miarę radośni,jeszcze inni udzielali rad ,podtrzymywali na"duchu".
Kochani wróćcie na forum ,opowiedzcie o sobie ,jak się Wam żyje ,co się zmieniło ,gdzie w przedziale "czasowym" jesteście ,ze swoimi radościami i smutkami?
Jakoś tak mało jest tutaj rozmów :( mało zwierzeń, ,MAŁO WAS PO PROSTU
Taka obecność ,jak nawet tutaj może komuś pomóc,uskrzydlić do walki ,wzmocnić ,pozwolić się cieszyć ...............................

WRACAJCIE :)

lilak
PostyCOLON 5
RejestracjaCOLON 27 mar 2014, 13:21

Re: CO SIĘ U WAS ZMIENIŁO NA LEPSZE?GDZIE JESTEŚCIE?

Postautor: lilak » 29 mar 2014, 10:42

Sierotka masz 100% rację forum jakby wymarło. W całości popieram twoją wypowiedź.
Ja bym z wielką chęcią z kimś porozmawiał jeżeli nikogo nie będzie to może razem rozruszamy parę tematów?

Pozdrawiam

kukuleczka7
PostyCOLON 197
RejestracjaCOLON 14 lut 2010, 21:09

Re: CO SIĘ U WAS ZMIENIŁO NA LEPSZE?GDZIE JESTEŚCIE?

Postautor: kukuleczka7 » 26 kwie 2014, 13:23

Witajcie,
Mnie od 2009r. zajmowały studia i paradoksalnie miałam więcej czasu by tu zaglądać. Od 2010r. prowadze stowarzyszenie stomijne ILE KOLORU w Radomiu. 2013r. był dla mnie wyjątkowo pechowy, ale tez łaskawy: od stycznia do czerwca przeszłam 6 zabiegów cewnikowania jedynej nerki JJ-tem,w tym czasie napisałam pracę inzynierską na temat: "Informacja katastralna na potrzeby funkcjonowania rolnictwa" i obroniłam na 5, wytworzono mi nefrostomię i cieszę sie ,żę żyję. Informacja dla nowych- :lol: dla równowgi dźwigam krzyż i dwa wory. :lol:
Świat mnie przekręcił: kupka do wora z przodu, a siku do wora z tyłu ( w zasadzie na nodze). Teraz mam I grupę tylko do wrzesnia :twisted: potem zapewne jak feniks podniose sie z popiołu, albo w niego obrócę. A! mam wspaniałą 2 letnią wnusię na codzień.
Nietrafiona oferta jednego z operatorów telekomunikacyjnych wyrwała mnie z wirtualnego świata prawie na miesiąc. Ale juz jestem i służę pomocą. Wszystkiego najlepszego dla każdego z osoba i wszystkich stomików razem.
Trzymajcie sie kupy. Kupy nikt nie ruszy! :lol:

Basko
PostyCOLON 5
RejestracjaCOLON 17 kwie 2014, 14:40

Re: CO SIĘ U WAS ZMIENIŁO NA LEPSZE?GDZIE JESTEŚCIE?

Postautor: Basko » 27 kwie 2014, 12:43

O tym, że na tym forum robi sie smutnawo juz dawno pisalam, ale...szkoda, ze ludzie milcza i nie chca nic pisać...W grupie przeciez raźniej...

ryzol
PostyCOLON 37
RejestracjaCOLON 09 sty 2008, 20:38

Re: CO SIĘ U WAS ZMIENIŁO NA LEPSZE?GDZIE JESTEŚCIE?

Postautor: ryzol » 27 kwie 2014, 15:19

Mogę mówić tylko o sobie ale nigdy nie lubiałem głośno mówić o swoich problemach zdrowotnych a tym bardziej opisywać je na forach. Zawsze znajomi interpretują cudze problemy po swojemu nie koniecznie zgodnie z rzeczywistością co jest bardzo wkurzające. Przypuszczam, że tak myślących jak ja jest więcej i stąd tak mało wpisów.
Portalem gdzie wszyscy piszą wszystko co im się w życiu wydarzyło jest facebook i niech tak zostanie. A w tym miejscu poruszajmy poważne problemy dotyczące nas stomików.
Kto się z tym nie zgadza niech się wypowie.
ryzol :ugeek:


Wróć do

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: 8 i 0 gości